Moderní náramkové hodinky nejsou už dávno pouhým informátorem o aktuálním čase, ale svému majiteli přinášejí mnohem více. Je to dokonalý doplněk pro každého, kdo chce být elegantní a stylový.

Continue reading →

Hodinky nejsou jen tak nějakým strojkem, který měří čas. Umí toho podstatně více a rovněž jsou i vhodným doplňkovým šperkem pro všechny jedince.

Hodinky pro každou příležitost

Pokud se zaměříte na výběr hodinek, tak v podstatě zjistíte, že je až neuvěřitelné, co takové hodinové strojky umí za dovednosti. Nejen, že perfektně měří čas, ale tolik funkcí, které poskytují svému majitelovi, to je snad hotový zázrak na ruce. Nicméně nad tím, jak vše funguje, se nikdo pozastavovat nebude. V první řadě zaujme vzhled a v druhé řadě je dobré se zaměřit na přání, co vlastně od nich kdo očekává. Je pravdou, že hodinky se nekupují každý den nebo i rok, tak je nesmírně důležité věnovat jejich výběru větší pozornost.

Pro koho jsou určeny?

V základním výběru se samozřejmě určí, zdali budete kupovat pánské, dámské nebo dětské. Každé z nich jsou jinak specifické a nabízí i rozličné funkci a možnosti používání.

Pánské náramkové hodinky mají hodně svých zástupců, tudíž je nutné si nejdříve určit, kam se budou nejvíce nosit. Může se jednat o klasickou verzi pro každodenní nošení. Někdo upřednostní spíše sportovní vzhled nebo společenskou verzi elegantního designu. Naštěstí výběr je poměrně dost velký, tudíž nebude problém si vybrat ideální hodinky.

Dámské náramkové hodinky jsou přece jenom menší a také je třeba věnovat pozornost jejich výběru. Ne mnoho žen upřednostní spoustu sportovních funkcí, ale spíše dá přednost jemnému vzhledu. Většina žen se na hodinové strojky dívá jako na správný doplněk, který doplňuje jejich garderobu.

Funkce, které potěší

Vrátíme se na chvíli k mužům, kdy náramkové hodinky pánské jsou skutečně do detailu velmi dobře promyšlené a poskytují komfort při všech aktivitách. Rozdíl není jen v tom, zdali se jedná o klasiku nebo automatický chod. Spíše je třeba se zaměřit na sklíčko, provedení pásku nebo na vodotěsnost. To je samozřejmě velmi malý výčet, co všechno lze od hodinek očekávat. U některých modelů je rovněž zajímavý displej, propojení s mobilním telefonem, měření tepu nebo snad sledování dalších aktivit.

Vybíráte hodinky podle značky?

Vyzkoušejte hodinky Slava. Pokud jste se ještě s touto značkou nesetkali, tak nyní máte příležitost, ačkoliv jejich historie začala v době, kdy byla založena první Moskevská továrna, roku 1924. Slava se stala tak významnou sovětskou značkou a svoji spolehlivost si drží do dnešní doby. Značkové hodinky mají japonské mechanismy, které jsou velmi odolné proti nárazům. Navíc se skutečně jedná o spolehlivé hodinky, které nezklamou ani svým designem, funkcemi a bohatým výběrem.

 

 

 


Díky tomu se na trhu vyskytuje skutečně velké množství různých pánských, dámských i dětských hodinek. Jsou rozdílné svým tvarem, barvou, designem, ale rovněž vynikají dalšími potřebnými parametry, které se hodí nejen do každého počasí, ale i pro jiné události.

Continue reading →


Stylové pánské hodinky patří k nejčastějším doplňkům pro každého muže.

Continue reading →

Pánské hodinky na ruce jsou více než jen praktickým pomocníkem jako zdroj času. Mnozí si bez hodinek nedokáží svůj den ani představit. Pánské hodinky jsou designovým doplňkem a doplňují styl stejně jako vkusně zvolený šperk nebo třeba kravata. Stylové pánské hodinky však rozhodně nejsou určeny jen k pánskému obleku, stejně dobře podtrhnou image také ve volnočasovém oblečení.

Pánské hodinky jsou napůl šperkem

Správná volba pánských hodinek je stejně důležitá jako decentně zvolený šperk na ruce nebo krku. Mezi hodinkami si můžete vybrat z mnoha stylů, v různém provedení. Můžete sáhnout po decentním tmavém provedení v černém ve spojení s leskem, zvolit si klasické uspořádání ciferníku s kontrastem popisků nebo třeba hodinky v pozlaceném stylu. Stejně jako šperky, také pánské hodinky musí perfektně padnout na ruku. To znamená nesmí klouzat ani naopak ruku „škrtit“. Proto je důležitá volba kvalitního řemínku, který nebude dřít ani klouzat. V našem výběru pánských hodinek jsou všechny modely s vysoce kvalitním páskem z PU kůže. Se šperkem mají také podobu v materiálech – u našich pánských hodinek najdete vždy jen materiály nejvyšší kvality jako nerezová ocel, minerální sklo z křemene a PU kůže. To vše dává hodinkám exkluzivní design i nejvyšší kvalitu.

Proč hodinky řešit, všechny ukážou přece čas stejně…

To je sice pravda, hlavním účelem hodinek je samozřejmě spolehlivá informace o čase, kterou poskytnou jakékoli hodiny i z nejméně kvalitních materiálů. Kvůli tomu však hrozí přetrhnutí, poškození, atd. Kvalita materiálů je zde stejně důležitá, jako u čehokoli jiného
Druhá stránka je vzhled. Pánské hodinky lze chápat jako reprezentativní doplněk, který doladí  image nejen v obleku. Hodí se k pánské košili, pohodlnému tričku ke sportu i třeba ke svetru. Zkrátka na ruce jsou jako šperk a proto je dobré mít hodinky nejen kvalitní, ale i designově vkusné a zajímavé, které Váš styl podtrhnou. Zvolit si lze modely s kruhovým i čtvercovým profilem ciferníku, obojí působí elegantně. Můžete také dát přednost sjednocení odstínů pásku a ciferníku či naopak vyzdvihnout kontrast. Záleží to jen na Vás, my pro Vás máme bohatou nabídku stylových moderních pánských hodinek, které jsou více než jen informace o čase.


Stylové pánské hodinky patří k nejčastějším doplňkům pro každého muže. Hodinky mohou skvěle doplňovat váš osobitý styl a proto jejich výběru bychom měli dbát pozornosti. Moderní pánské hodinky můžete pořídit v mnoha decentních i více extravagantních podobách, záleží jen na vašem vkusu. Jsou praktickým a stylovým doplňkem, bez času se zkrátka v dnešní době neobejdeme.

Hodinky praktické, elegantní a moderní pro každého muže

Pánské hodinky jsou elegantním módním doplňkem, který plní funkci jak praktickou tak designovou. Hodinky můžete mít v mnoha barevných provedeních, v klasických i netradičních tvarech. Hodinky jsou vaší osobní vizitkou designu a doplní skvěle jak sportovní oblečení, tak formální pánské obleky.

Nebojte se ani kontrastních barev u hodinek, vždy budou elegantní

Hodinky vybírejte dle vlastního vkusu, moderními elegantními hodinkami nic nezkazíte. Ať si vyberete tmavší nebo světlejší provedení, budou vždy stylovým doplňkem k vašemu oblečení. Moderně a stylově vypadají jak hodinky s klasickým kulatým ciferníkem, tak i ve čtvercovém provedení. Můžete si vybrat ve stejné barvě celé provedení nebo řemínek v kontrastní barvě vůči ciferníku. Elegantní je černá, stříbrná, béžová a další barvy.

Ciferník může mít mnoho zajímavých podob

Nebojte se ani moderních kontrastních barevných kombinací. Ciferník rovněž může mít mnoho podob od tradičního pojetí až po stylová sportovní provedení či například bez čísel. Velice zajímavé je také spojení ciferníku s ukazatelem data či například druhým ciferníkem se sekundovou ručičkou. Pánské hodinky jsou k dispozici v mnoha stylech a barevných kombinacích, vyberte si na míru podle vkusu. Jsou elegantním a stylovým doplňkem k pánskému tričku i decentnímu pánskému obleku. Odráží váš osobitý styl a cítění a zároveň plní svou praktickou funkci, kterou od každých hodinek očekáváme.

Moderní elegantní hodinky jsou vizitkou každého muže a doplňují image

Mezi pánskými hodinkami si určitě vyberete takové, které odráží váš styl a budou skvěle doplňovat vaši image. Moderní, elegantní a stylové pánské hodinky si můžete vybrat v mnoha elegantních provedeních z kvalitních materiálů.