Náramkové hodinky nejen pro určování času, ale také jako dokonalý doplněk každého outfitu

Hodinky se již dávno nepoužívají pouze jako ukazatel času. Stále častěji se stávají dokonalým módním doplňkem a to díky širokému výběru různých druhů i designů. V nabídce nalezneme náramkové hodinky pánské, dámské i dětské. Podle čeho vybírat ?

Vybíráme náramkové hodinky

Pokud se rozhodujeme pro nákup hodinek, první, co je potřeba brát v potaz – jedná se o hodinky určené pro muže, ženu nebo dítě. Každý z nich má totiž na hodinky jiné nároky. Styl hodinek by měl ladit se stylem budoucího majitele, jeho osobností, povahou a postavením.Důležitou roli hraje i zápěstí. Osoby s úzkým zápěstím by měly dávat přednost hodinkám s menším ciferníkem. Bude-li hodinky nosit osoba extravagantní, může se jednat naopak o hodinky s ciferníkem většího průměru.

Druhy hodinek podle příležitostí

Hodinky nenosíme pouze do zaměstnání, ale využíváme je i při jiných příležitostech. Od toho se pak odvíjí jak design, tak i jejich funkce. Pokud chceme pořídit dámské nebo pánské náramkové hodinky určené ke společenským účelům (styl klasický nebo business), měli bychom se zaměřit na design jednodušší, s kvalitním zpracováním. Takové jsou hodinky Slava.

V případě nošení k obleku u mužů jsou ideální volbou náramkové hodiny s koženým řemínkem, u žen pak se ke kostýmku nebo společenským šatům hodí náramkové hodinky se zdobeným kovovým páskem.
Další kategorii tvoří náramkové hodinky určené pro sportovní aktivity. Takové modely by měly být dostatečné vodotěsné a vyrobené z odolných materiálů. Designové kousky bývají zajímavé a výrazné. Může se jednat o netradiční kombinaci materiálů barev nebo tvarů. Velmi často mívají větší ciferník. Tyto modely slouží spíše jako módní doplněk. Náramkové hodinky určené pro běžné nošení by měly být také odolnější, aby vydržely každodenní nápor.


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *